ÚTEF - Ústav technické a experimentální fyziky ČVUT - České vysoké učení technické v Praze
Česky English
ÚTEF - Ústav technické a experimentální fyziky ČVUT - České vysoké učení technické v Praze
ČVUT - České vysoké učení technické v Praze
kmenoví zaměstnanci (56)
Příjmení Jméno Titul Funkce Telefon E-mail
Arai Masato Ph.D. 22435 9219 masato.arai AT utef.cvut.cz
Biskup Bartoloměj Ing. +420 224 359 393 bartolomej.biskupATutef.cvut.cz
Bočarov Viktor Ing. +420 224 35 9260 viktor.bocarov@utef.cvut.cz
Čermák Jakub +420 224 359 391 jakub.cermak AT utef.cvut.cz
Čermák Pavel Ing., Ph.D. +420 224 359 393 pavel.cermak@utef.cvut.cz
Dammer Jiří Mgr. +420 224 359 179 jiri.dammer@utef.cvut.cz
Filgas Robert Mgr. Ph.D. +420 224 359 181 robert.filgas@utef.cvut.cz
Gintner Mikulas RNDr., Ph.D. +420 224 359 246 mikulas.gintner@utef.cvut.cz
Granja Carlos Doc. Ing. Ph.D. vědecký tajemník +420 224 359 394 carlos.granja AT utef.cvut.cz
Heijne Erik H. Dr. +420 224 359 394 erik.heijne@cern.ch
Holík Michael Ing. +420224359260 michael.holik@utef.cvut.cz
Jakůbek Jan Ing. Ph.D. vedoucí +420 224 359 181 jan.jakubek@utef.cvut.cz
Jakůbek Martin Ing. +420 224 359 181 martin.jakubek@utef.cvut.cz
Jandejsek Ivan Ing. +420 224 359 179 jandejs@itam.cas.cz
Janout Zdenek Prof. Ing. CSc. +420 224 359 397 Zdenek.Janout@utef.cvut.cz
Juráň Josef RNDr., Ph.D. +420 224 359 246 josef.juran@utef.cvut.cz
Kohout Zdeněk RNDr. +420 224 359 180 zdenek.kohout@utef.cvut.cz
Koníček Jan RNDr. CSc. +420 224 359 397 jan.konicek@utef.cvut.cz
Král Vlastimil Ing. +420 224 359 395 Vlastimil.Kral(at)utef.cvut.cz
Kraus Václav Ing. +420 224 359 260 vaclav.krausATutef.cvut.cz
Krejčí František Ing. +420 224 359 260 frantisek.krejci@utef.cvut.cz
Kroupa Martin Ing. +420 224 359 181 martin.kroupa@utef.cvut.cz
Kuča Čestmír Ing. tajemník ústavu +420 224 359 372 cestmir.kuca@utef.cvut.cz
Lehar František RNDr. CSc. ex Directeur CNRS +420 224 359 397 Frantisek.Lehar@utef.cvut.cz
Lichard Peter Prof. Ing. DrSc. +420 224 359 219 lichard@mailaps.org
Mamedov Fadahat Mgr. +420 224 359 180 Fadahat.Mamedov@utef.cvut.cz
Mašek Petr Ing. +420 224 359 180 petr.masek@utef.cvut.cz
M. Jose Joshy Ing. +420 224 359 393 joshy@utef.cvut.cz
Mora Yesid Ing. +420 224 359 219 yesid.mora@utef.cvut.cz
Novák Pavel Ing. +420 224 359 181 pavel.novak@cvut.utef.cz
Opalka Lukáš Bc. +420 224 359 181 lukas.opalka@utef.cvut.cz
Platkevič Michal Ing. +420 224 359 181 michal.platkevic@utef.cvut.cz
Polanský Štěpán Ing. +420 224 359 181 stepan.polansky@utef.cvut.cz
Poppova Marie prom. chem. +420 224 359 391 Marie.Poppova@utef.cvut.cz
Pospíšil Stanislav Ing. DrSc. ředitel +420 224 359 290 stanislav.pospisil AT utef.cvut.cz
Přidal Petr Ing. +420 224 359 180 petr.pridal@utef.cvut.cz
Rozenkranzová Vlasta +420 224 359 379 marie.poppova@utef.cvut.cz
Ryparová Elena +420 224 359 391 Elena.Ryparova@utef.cvut.cz
Slavíček Tomáš Bc. +420 224 359 180 Tomas.Slavicek@utef.cvut.cz
Smejkal Jaroslav Mgr., CSc. +420 224 359 219 jaroslav.smejkal@utef.cvut.cz
Smolek Karel Ing., Ph.D. +420 224 359 219 karel.smolek AT utef.cvut.cz
Sodomka Jaromír Doc., Ing., CSc. +420 224 358 415 sodomka@fd.cvut.cz
Solar Michael RNDr., CSc. +420 224 359 180 michael.solar@fs.cvut.cz
Šolc Jaroslav Ing. Ph.D. +420 224 359 196 jaroslav.solc@utef.cvut.cz
Sopko Bruno prof., RNDr., DrSc. +420 224 352 427 bruno.sopko@fs.cvut.cz
Sopko Vitek Ing., Ph.D. +420 224 359 179 sopko AT utef.cvut.cz
Soukup Pavel Ing. Ph.D. +420 224 359 260 pavel.soukup@utef.cvut.cz
Štekl Ivan Doc. Ing. CSc. zástupce ředitele +420 224 359 373 ivan.stekl@utef.cvut.cz
Suk Michal Prof., RNDr., CSc. +420 224 359 393 michal.suk@utef.cvut.cz
Svoboda Zdeněk Ing. +420 224 359 181 zdenek.svoboda@utef.cvut.cz
Tureček Daniel Ing. +420 22435 9179 daniel.turecek AT utef.cvut.cz
Valach Ondřej Bc. +420 224 359 181 ondrej.valach@utef.cvut.cz
Vavřík Daniel Ing., Ph.D. +420 224 359 181 Daniel.Vavrik@utef.cvut.cz
Vobecký Miloslav Ing. CSc. +420 224 359 179 Miloslav.Vobecky@utef.cvut.cz
Vykydal Zdeněk Ing. +420 224 359 396 zdenek.vykydal@utef.cvut.cz
Žemlička Jan Ing. +420 224 359 179 jan.zemlicka@utef.cvut.cz
Hledat
10th Anniversary of IEAP